O nás Spoločnosť EL-TECH, s.r.o.

eltech

O NÁS

Firma EL-TECH, spoločnosť s ručením obmedzeným, vznikla transformáciou so živnosti v roku 2008 so zameraním na poskytovanie komplexných služieb pre elektro-energetiku a to vykonávaním opráv, elektro-montážnych prác, projekčných a revíznych prác a hľadaním riešení v oblasti elektroenergetiky pre svojich zákazníkov.

Začiatky činnosti v elektro-energetike siahajú až do roku 1992, kedy sa predmety činnosti realizovali prostredníctvom živnosti. Postupným rozširovaním predmetu podnikania, sprevádzaného rastom výkonov sa v roku 2008 pretransformovala na spoločnosť s ručením obmedzeným.

eltech

Prvoradým cieľom spoločnosti je spokojný zákazník. Jeho vysoké nároky ako i neúprosná konkurencia nás núti investovať nemalé prostriedky do zvyšovania odbornosti ľudí i do obstarania najvyspelejších zariadení pre potreby projektantov, montážnych a skúšobných pracovníkov.

V súčasnosti sa spoločnosť okrem komplexných riešení v oblasti elektro-energetiky zameriava aj na stavebníctvo, kde sa neustále snaží zvyšovať svoju odbornosť a ponúkať spoľahlivé riešenia vo vysokej kvalite pre svojich zákazníkov.

Neváhajte staviť na naše dlhoročné skúsenosti, vysokú odbornosť a profesionalitu a zverte do našich rúk Váš problém, pre ktorý nájdeme spoľahlivé riešenie.

Oprávnenia a certifikáty

Firma disponuje všetkými povoleniami a osvedčeniami IBP, ktoré oprávňujú vykonávať projekčné a elektromontážne práce na elektrických zariadeniach bez obmedzenia napätia. Disponuje skúsenými precovníkmi, ktorí majú bohaté skúsenosti s realizáciou stavieb v energetike a majú osvedčenie v zmysle Vyhlášky č. 508/2009 Z.z.
Firma taktiež disponuje certifikátom Slovenského metrologického ústavu na montáž určených meradiel.

Spoločnosť disponuje oprávnením pre Montáž, opravy, údržba a rekonštrukcie určených technických zariadení elektrických na železničných dráhach: E1, E2, E11.
Spoločnosť vlastní certifikát za zavedenie a používanie systému riadenia kvality podľa noriem radu STN EN ISO 9001:2008.

eltech
eltech
eltech
eltech
eltech
eltech
eltech
eltech
eltech